Warsztat Maciąg
Szybki kontakt tel. +48 32 6441584, 609-188-263

O nas

Istniejemy na rynku już od 1981 roku. Za nami ćwierć wieku. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu aut, stałe grono zadowolonych Klientów i konkurencyjne ceny. Warsztat wyposażony w nowoczesny sprzęt gwarantuje najwyższą jakość usług.

Naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek to nasza specjalność. Stosujemy ramę naprawczą (przy poważnych uszkodzeniach), samochody lakierowane są w kabinie bezpyłowej, dzięki której uzyskujemy fabryczną jakość powłoki lakierniczej. Ponadto, dbamy o środowisko naturalne, a podczas napraw stosujemy ekologiczne lakiery najwyższej klasy.

Oferujemy kompleksową usługę naprawy bezgotówkowej – od holowania z miejsca wypadku, przez zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela i nadzór nad przebiegiem oględzin dokonywanych przez rzeczoznawcę w naszym warsztacie. Po naszej stronie leżą kontakty z ubezpieczalnią oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędnej do zakończenia likwidacji szkody.

Naszym klientom oferujemy bezpłatne samochody zastępcze. Odbiór samochodu odbywa się w godzinach dogodnych dla klienta. W przypadku, gdy auto jest sprawne i nadaje się do użytkowania, istnieje możliwość przesłania niezbędnej dokumentacji do zgłoszenia szkody drogą e-mailową. Wówczas samochód jest dostarczany do serwisu w dniu oględzin przez rzeczoznawcę.

Poza naprawami bezgotówkowymi, oferujemy również naprawy gotówkowe. Zapraszamy do naszego serwisu, w którym wycenimy koszty części czy naprawy powypadkowe. Wolbrom, Olkusz i okolice – świadczymy usługi dla wszystkich klientów z województwa małopolskiego, śląskiego i nie tylko!

Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie bierzemy udział w szkoleniach. Zdobytą wiedzę, poznane  technologie i nowoczesne materiały na bieżąco wprowadzamy do naszego serwisu.

Copyright © epromocja.pl 2015